Aktuálně

Výsledky uplynulého víkendu:

SK Řečkovice dorost : AFK Tišnov 0 : 1 (0 : 1)

Sestava : Suchánek - Kašpar, Janošek, Groch, Hradil - Šťastný, Slaný, Honek, Hamrák - Cigánek, Štrubl.

V úvodním kole 1.třídy skupiny A k nám zavítali hráči Tišnova. Začátek utkání, hraného za úmorného vedra, byl oboustranně opatrný. Po úvodní oťukávací čtvrthodince jsme začali lépe kombinovat a přicházely první šance, které bohužel brankou neskončily. Buď chyběla finální přihrávka, nebo klid při zakončení. Hosté hráli dlouhé balony na svého kanonýra Martina Pilného a byli blízko ke vstřelení branky. Několikrát zahrozili rychlými brejky, kdy po jednom z nich v 35. minutě a hrubé chybě naší obrany, unikl již zmiňovaný Pilný a s přehledem poslal hosty do vedení 0 : 1. Tato branka nás zaskočila a do konce prvního poločasu už jsme branku Tišnova neohrozili. Do druhého poločasu jme přímo vlétli. Už po několika sekundách se protáhl mezi stopery Cigi, ale jeho umístěnou střelu k pravé tyči gólman hostí reflexivně vytáhl na roh. Přišla série rohů a další možnosti vyrovnat.V této fázi utkání jsme byli lepší, důraznější v osobních soubojích, drželi jsme míč na svých kopačkách a obrana soupeře zažívala perné chvilky. V dobrých příležitostech se ocitli postupně Groch, Štrubl, Šťastný, ale výborný brankář Tišnova měl bohužel pro nás svůj den. Hosté hráli dál jen na brejky, ale ani ty brankou neskončily. S postupem času a v pekelné výhni oběma týmům docházely síly. My se sice snažili o vyrovnání až do konce utkání, ale zatažená a dobře fungující obrana soupeře nám skórovat nepovolila. Škoda, dnešnímu utkání by slušela remíza, protože jsme zvlášť ve druhém poločase byli lepším týmem. I přes porážku musím klukům poděkovat, protože celé utkání odjezdili a jen trocha štěstí v zakončení je připravila o lepší výsledek.

SK Řečkovice muži "A" : TJ START Brno "B" 8 : 5 (3 : 3)

sestava domácích: Jakubčík- Nafa, Čihák, Holý, Zríni- Hamrák (46´Březovský), Hlouch, Huňáček, Sládek- Cigánek (46´Hruška), Chráscina

branky: 4x Sládek, 4x Chráscina

Pohledné a brankově bohaté utkání. V hostujícím dresu vyčníval technicky a rychlostně skvěle vybavený "áčkař" Ryšavý, autor 4 branek. Z naší strany kolektivní fotbalový výkon, brankově se ukázali kanonýři Sládek a Chráscina, pochvalu zaslouží i zbytek mužstva.

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.