SK Tuřany : SK Řečkovice ml. přípravka "A" 6 : 13 (1 : 5)

SK Slatina "B" : SK Řečkovice ml. přípravka "B" 2 : 18 (0 : 6)

SK Jundrov : SK Řečkovice st. přípravka 6 : 10 (1 : 4)

SK Řečkovice ml. žáci : FC Zbrojovka Brno 0 : 4 (0 : 1)   tabulka

SK Řečkovice dorost : FKD 1 : 1 (0 : 1)   tabulka

Sestava : Suchánek - Krejčíř , Kašpar , Honek , Hradil - Šťastný , Slouka , Michalík , 87.Hamrák - Blažek , Štrubl.   Stř: 87.Slaný

Za příjemného nedělního odpoledne k nám zavítal tým FK Drnovice. Od začátku utkání se bylo nač dívat. Hra se přelévala od branky k brance. Bohužel už v 6. minutě se měnil stav v náš neprospěch. Po přímém kopu od postranní čáry, využil hostující hráč naše nedorozumění v šestnáctce a střelou k tyči nedal Suchánkovi v brance žádnou šanci 0 : 1. Tato branka nás však nezlomila ba naopak. Přidali jsme na důrazu a začali se častěji dostávat před soupeřovu svatyni. Dva přímé kopy Honzy Kašpara jen těsně míjí branku. Střely Toma Michálka a Patrika Štrubla likviduje Drnovický brankář. I hosté hrají naplno a naše obrana má spoustu práce. Hraje se svižný a pohledný fotbal. Branka však nepadá a hosté jdou do kabin s jednobrankovým vedením. Pokud se v první poločase hrál vyrovnaný fotbal, tak do druhé půle jsme přímo vlétli. Od úvodního hvizdu rozhodčího jsme přišpendlili hosty před jejich šestnáctku. Mara Slouka přestřeluje v stoprocentní šanci. Následují střely Dušana Honka a Toma Blažka. Série rohů a hlavičky Honzy Kašpara a stále nic. Soupeř se brání zuby nehty. Až v 68. minutě dostane Paťa Štrubl přihrávku mezi stopery a prostřeluje hostujícího gólmana 1 : 1. Hosty to však neskolilo a znatelně přidávají. V těchto chvílích se hraje nahoru dolů. Hrajeme vysoký presink, což dělá soupeři velké problémy. V posledních minutách hry už se hraje vabank. Šance obou týmů zůstávají nevyužity a utkání směřuje k remíze. Přichází však 90. minuta. Drnovický útočník se po brejku dostává na hranici naší šestnáctky. Tvrdě a přesně střílí k pravé tyči. Dan Suchánek však vytahuje parádní zákrok a robinsonádou vyráží na roh. Následuje závěrečný hvizd rozhodčího a končí velmi pěkné a pro diváky atraktivní utkání. Musím konstatovat, že dnes podali hráči nejlepší výkon podzimu a doufám v jeho pokračování i ve dvou zbývajících utkáních podzimní části sezony.

SK Řečkovice muži "B" : SK Tuřany "B" 1 : 4 (0 : 2)   tabulka

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.