Aktuálně

Výsledky uplynulého období:

1.kolo

Slavkov/Křižanovice : SK Řečkovice dorost 8 : 2 (4 : 0)  Branky: Janošek, Klement.

Sestava: Suchánek - Janošek , Groch , Kašpar , Hradil - Šťastný , Klement , Slaný , Polakovič.

K prvnímu utkání nové sezony jsme zavítali na hřiště Slavkova. Bohužel již tradičně v prázdninových měsících v neúplné sestavě. Utkání se hrálo za úporného vedra a jen s devíti hráči jsme dvacet minut srdnatě vzdorovali přesile domácích. V této fázi utkání se zranil Honza Kašpar (tříslo) a šli jsme do osmi. Toho Slavkov využil a čtyřmi brankami ( dvě z penalt ) do poločasu rozhodl o osudu zápasu. Na začátku druhé půle nás domácí sevřeli a dalšími třemi brankami navýšili své vedení. V 60.minutě si při nekontrolovaném pádu zlomil domácí útočník ruku a Slavkov dohrával v desíti. Tlak domácích povolil a přišly naše chvíle. V 68. minutě se rozběhl k velkému solu Kuba Janošek, pohrál si se dvěma protihráči a prostřelil domácího gólmana. O deset minut později dostal Tomáš Klement pas za oba stopery Slavkova a v tváří tvář brankáři nezaváhal. V poslední čtvrt hodině už se nic podstatného nestalo a všichni hráči byli rádi, že se z pekelné výhně dostali do kabin. V závěrečném hodnocení bych chtěl říct, že kluci nezklamali, dřeli, ale v neúplné sestavě nemůžeme pomýšlet na úspěch.

2.kolo

SK Řečkovice : TJ TATRAN Rousínov 2 : 1 (1 : 1)  Branky: Hradil, Šťastný.     tabulka po druhém kole

Sestava: Suchánek - Janošek , Groch , Kašpar , Hradil - Šťastný , Klement , Jedlička , Slaný - Zerrich.

K prvnímu domácímu utkání k nám přijel tým Rousínova. Hrálo se na umělé trávě a k zápasu jsme nastoupili jen s deseti hráči v poli. Začátek utkání se nesl v duchu opatrnosti. Nikdo nechtěl udělat chybu, a tak se hrálo převážně od šestnáctky k šestnáctce. Po úvodní oťukávající čtvrthodince jsme udeřili. V 17.minutě se probil středem hřiště Tomáš Klement, přesnou přihrávkou našel volného Marka Hradila a ten vymetl levou šibenici hostující branky 1:0. I nadále jsme byli aktivnější a vypracovali si několik dobrých příležitostí navýšit vedení. Hosté hráli hodně pasivně a před naši branku se prakticky nedostali. Až přišla 43. minuta a po ojedinělém rohu Rousínov vyrovnal 1:1. Branka do šatny nás nepoložila a druhý poločas jsme začali lépe. Záloha hrála velmi aktivně a i o hráče méně jsme soupeře přečíslovali. Šance na sebe nenechaly dlouho čekat. V 60. minutě pálil z voleje Michal Šťastný těsně nad. O dvě minuty později Tom Klement bombou z 25 metrů řádně provětral rukavice hostujícího gólmana. V 69. minutě jsme se dočkali. Kuba Janošek zakroutil z rohu krásně balon a Michal Šťastný nikým nehlídán usměrnil míč do soupeřovy sítě podruhé. Ani tato branka hosty neprobrala. Dál hráli velmi pasivně, což nám vyhovovalo. Dalekonosné střely končily daleko od naší branky a z mnoha centry si naše obrana poradila. Závěr utkání už jsme si bezpečně pohlídali. Dnes musím hráčům poděkovat za velmi dobrý taktický i herní výkon. Vítězství bylo plně zasloužené a do tabulky jsme si připsali první tři body.

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.