Sparta Brno : SK Řečkovice ml. přípravka "A" 26 : 0 (15 : 0)

Sparta Brno "B" : SK Řečkovice ml. přípravka "B" 24 : 4 (12 : 2)

SK Řečkovice st. přípravka : SK Slatina 8 : 9 (4 : 4)

SK Líšeň : SK Řečkovice ml. žáci 3 : 1 (2 : 1)

SK Řečkovice dorost : SK Pozořice 1 : 1 (1 : 1)   tabulka

Sestava: Suchánek - Krejčíř, Groch, Kašpar, Hradil - Šťastný, Honek, Klement, Slaný - Pujman, Zerrich.

K dalšímu utkání k nám zavítal tradiční soupeř,hráči SK Pozořice. Hosté nastoupili jen s deseti v poli, ale hned v úvodu utkání nás zaskočili. Už v 5. minutě po nedůslednosti naší obrany se k míči dostal hostující útočník a z úhlu prostřelil nejistého Suchánka 0:1. Od této chvíle postavil soupeř obranný val a začalo dobývání jeho tvrze. V 10.minutě byl faulován ve vápně Niko Zerrich, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. O osm minut později se navlas stejná situace opakovala. Tentokrát už sudí nezaváhal a nařídil pokutový kop, který Zerrich bezpečně proměnil 1:1. Po této brance se hosté ještě více zatáhli a nebylo snadné se probít přes jejich neprostupnou obranu. Do přestávky jsme si vypracovali několik velmi dobrých příležitostí strhnout vedení na naši stranu, ale slabá koncovka to neumožnila. Druhá půle byla plně v naší režii. Jako vlny se valily útoky na soupeřovu branku, ale ta byla jako zakletá. Několikrát se před gólmanem hostí ocitá Niko Zerrich, ale míjí cíl. Střela Toma Klementa končí na břevně. V 70.minutě se protáhne obranou Míša Šťastný, jehož střelu brankář s námahou vyráží. Balon poskakuje po brankové čáře, ale gólman čaruje. O chvíli později stejný hráč trefuje ve vyložené pozici pravou tyč. Přímý kop Dušana Honka končí vedle. Hosté brání zuby nehty a jen s velkým štěstím brání remízu. Deset minut před koncem jde soupeř do ojedinělého brejku a vybojuje první roh. Po něm všem zatrne, protože hostující hráč hlavou těsně míjí levou tyč Suchánkovi branky. Čas plyne, ale i nadále Pozořice mačkáme. Střela z dálky orazítkuje znovu břevno. Z dorážky opět do tyče. Stále ne a ne se trefit. Zcela vyčerpaní hosté tak dosahují svého cíle a cennou remízu ubrání. Škoda, dneska bylo šancí na tři utkání. Bohužel pokud neproměníme i ty nejvyloženější, nemůžeme pomýšlet na úspěch.

TATRAN Kohoutovice "B" : SK Řečkovice muži "B" 4 : 3 (4 : 0)   tabulka

SK Líšeň "C" : SK Řečkovice muži "A" 5 : 0 (2 : 0)   tabulka

sestava: Pokorný- Cigánek, Huňáček, Smejkal, Hruška- Šafář, Kala, Král (37´Balcar), Sládek, Kryštof- Fryc

Na utkání jsme se bohužel nesešli, desítku "přeživších" jsem musel až do zranění kolene doplnil já... Defenzivní blok dlouho fungoval, domácí mladíci sice kombinovali, ale k šanci se nedostávali, ba naopak. Obrovskou "tutovku" spálil Fryc! Postupem času nás Líšeň zatlačila a přicházely i šance... Po půl hodině dorazil alespoň Balcar a mohl mě vystřídat. Bohužel chvíli poté jsme dvakrát lacino inkasovali "do šatny" a bylo po zápase.

Úvod druhé půle byl vyrovnaný, šance Šafáře skončila na boční síti. Následně se zranil i Hruška a fakticky jsme dohrávali v desíti. Líšeň dominovala a z množství šancí v závěru utkání bohužel tři proměnila. Škoda, marodka je obrovská, v tomto počtu lze jen těžko soupeřit s týmy, které mohou prostřídat...

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.