SK Řečkovice U9 : TATRAN Kohoutovice 33 : 4 (19 : 1)

SK Obřany : SK Řečkovice U8 27 : 2 (16 : 1)

SK Řečkovice U11 : SK Obřany 13 : 7 (7 : 2)

SK Řečkovice U10 : SK Slatina "B" 13 : 4 (6 : 2)

Bílovice/Obřany : SK Řečkovice ml. žáci 8 : 2 (5 : 1)

SK Mor. Slavia Brno : SK Řečkovice st. žáci 0 : 1 (0 : 1)  tabulka

SK Řečkovice muži "B" : TATRAN Kohoutovice "B" 1 : 2 (1 : 1)   tabulka

SK Řečkovice muži "A" : SK Tuřany "B" 3 : 3 (2 : 2)   tabulka

Krásné nedělní odpoledne a solidní divácká kulisa byly svědky dalšího kola městského přeboru. Domácí sestava dostala další citelné rány v podobě absencí Kryštofa, Kaly, Rafy a Hamráka. Do sestavy se naštěstí vrátili Nafa s Balážem, zbytek postů a lavička byly doplněny kluky z béčka, za což moc děkujeme.

Hned první roh hostí skončil po nedůrazu v naší síti a Tuřany byly dopředu rozhodně nebezpečnější. V 16. minutě se krásně mezi dvěma stopery prosadil mladý Zerrich, ustál penaltový atak a tvrdou bombou srovnal. V poli šlo o vyrovnané utkání, jenže už v 19. minutě musel střídat 16-ti letý Krejčíř a my poprvé přeskupovali posty. Jak je snadné vsítit gól ukázaly Tuřany ve 23. minutě, kdy soupeřův hráč po naší ztrátě míče snadno prošel po levé straně do vápna, dal míč pod sebe a bylo hotovo... Bohužel poté přišlo další vynucené střídání střelce Zerricha. Naštěstí už po deseti minutách svítil stav 2:2, aktivní Pospíšil našel krásným centrem Baláže a ten neméně povedeným "volejem" propálil Lněničku. Do přestávky pak mohlo být otočeno. Průnikovou přihrávku dostal další mladík Šťastný, nicméně svůj "nájezd" poslal kousek vedle tyče.

Ve druhé půli jsme začali aktivněji, ale žádný tlak či tutovka z toho nebyla. Hosté bez střídání disponovali zajímavými ofenzivními hráči a sem tam pozlobili. Právě v 65. minutě dotáhli jedno z přečíslení opět k velmi snadné brance... Následovalo hned trojité prostřídání našich barev. Do hry se dostal kapitán Hlouch (před utkáním běžel závod 35 km!!!), trenér Král a do obrany přišel Hruška za Nafu. Obraz hry se radikálně změnil. Dlouhé přesné míče prodlužoval "do ohně" hlavičkář Král a Tuřany měly rázem plno práce. Pospíšilův centr poslal hlavičkou do spojnice Baláž, Králova hlavička skončila mimo. Po jednom z dlouhých autů se ve vápně uvolňoval Král, byl stažen k zemi a následovala penalta. Tu poslal Šafář jen do tyče, nicméně Šťastný ji pohotově vrátil pod břevno! V závěrečném tlaku jsme již neskórovali, byť jsme si za bojovnost a aktivitu možná zbylé body zasloužili.

Dnes vydřené, vybojované utkání. Bohužel množství absentujících hráčů je na pováženou... Na Lískovec však už teď máme minimálně pět omluvenek...

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.