Aktuálně

Výsledky uplynulého kola:

 

SK Řečkovice U8 : SK Líšeň 1 : 19 (1 : 8)

 

FC Svratka Brno : SK Řečkovice U9 24 : 6 (13 : 3)

 

TJ Tatran St. Lískovec : SK Řečkovice U11 7 : 13 (4 : 8)

 

AC Lelekovice : SK Řečkovice U10 12 : 3 (8 : 1)

 

SK Řečkovice ml. žáci : SK Jundrov 1 : 6 (0 : 2)

 

SK Řečkovice st. žáci : Bílovice / Obřany 0 : 2 (0 : 1)

 

SK Řečkovice muži "B" : FC Svratka Brno "C" 2 : 6 (1 : 2)   tabulka

 

TJ Tatran Starý Lískovec : SK Řečkovice muži "A" 0 : 0 (0 : 0)   tabulka

 Do Starého Lískovce jsme odjeli bez osmi hráčů základní sestavy (Hučík, Hlouch, Baláž, Krejčíř, Zríni, Šafář, Rafa a Kala)!!! Do "základu" tak museli i borci bez jediného absolvovaného tréninku, dále 90 minut já jako trenér, či po dlouhé pauze Martin Jelínek, v bráně si odbyl vydařenou premiéru mladý Daniel Suchánek.

  Do utkání jsme vstoupili aktivněji, ale bez vážnějšího ohrožení domácího brankáře. Lískovec se na nerovném terénu rozjížděl pomaleji, ale postupem času, i díky zbytečným chybám, získal územní převahu a zahrával několik rohů. Tvrdou střelu domácích Suchánek reflexivně zneškodnil, stejně tak úspěšně zakročil i proti sólovému úniku. Naše největší šance přišla zhruba v půlce prvního dějství. Přímý kop Pavla Mizerniuce z 20-ti metrů však skončil na břevně. Celkově se však hrálo velmi nepřesné a nepříliš pohledné utkání.

   Ve druhé půli získali domácí trvalou převahu a dostali do mnoha výhodných zakončení. Několikrát nás podržel mladý Suchánek, většina pokusů však končila naštěstí mimo, jednou se zatřáslo i břevno. V jediné nadějné naší šanci neuspěl Jelínek. Improvizované sestavě rychle docházely síly a Lískovec prostřídáním získal ještě větší tlak. Mnoho centrů, protiútoků i rohů jsme naštěstí s vypětím sil ubránili a odvezli tak bod s cenou zlata. Hrát proti někomu kvalitnějšímu, tak odjíždíme s debaklem.

   Pátý zápas za námi a sestava zápas od zápasu více a více poslepovaná. Takto se fotbal i na úrovni městského přeboru hrát nedá!!! Chce se mi věřit, že to bude lepší, ale protože jsem zde dlouho, tak tuším, jak se bude zbytek podzimu odvíjet... Snad se mýlím. Na závěr chci ještě poděkovat všem klukům z béčka, kteří nám dnes pomohli, jinak bychom se ani nesešli.

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.