Aktuálně

Výsledky uplynulého kola:

MS Brno : SK Řečkovice U9 12 : 7 (5 : 3)

 

SK Řečkovice U8 : Sparta Brno 1 : 25 (0 : 12)

 

Sparta Brno D : SK Řečkovice U11 10 : 3 (6 : 0)

 

MFA Nový Lískovec : SK Řečkovice U10 13 : 6 (7 : 3)

 

MFA Nový Lískovec : SK Řečkovice ml. žáci 1 : 1 (0 : 0)   tabulka

 

Lískovec / Bosonohy : SK Řečkovice st. žáci 6 : 3 (1 : 3)   tabulka

 

SK Řečkovice muži "B" : FC Dosta Bystrc "B" 3 : 4 (1 : 3)   tabulka

   Hosté potrestali naše chyby při finální fázi a lehce brzy vedli 0 : 2. Poté jsme se dostali do několik tutovek, dvě spálil Kryštof, další Cigánek a Dobeš. Přesto jsme díky třetímu "nájezdu" Kryštofa konečně snížili. Hosté však před odchodem do kabin opět nemilosrdně trestali další z řady zbytečných ztrát v hloubi pole...

    Druhá půle výrazně lepší, dostali jsme se do tlaku a záhy aktivním Kryštofem snížili. Cigánek následně ze sólového úniku nastřelil břevno. Když poté stejný hráč konečně skóroval, vypadalo to na velký obrat. Následovaly centry a rohy, po jednom z nich hlavičkoval Král jen nad odkrytou bránu. Bohužel nenápadný průnik z naší levé strany zastavil ve vápně za cenu faulu debutant Groch a soupeř penaltu s přehledem využil. V závěru bohužel do té doby spolehlivý sudí změnil metr a přestal trestat tvrdé zákroky hostí. V závěru to již hosté ukopali a odvezli vzhledem k množství našich šancí cenné body.

 

SK Řečkovice muži "A" : ČAFC Brno 2011 1 : 2 (0 : 1)   tabulka

    Rozsáhlá marodka opět zasáhla do našich řad a zhatila tak plány na silnou sestavu. Ze zdravotních důvodů odpadli: Zríni a Hamrák (dlouhodobě), Rafa, Baláž, Mizerniuc, Krejčíř a Kala. Absentoval i brankář Hučík. Několik kluků nastoupilo s léky a se sebezapřením (Šafář, Nafa, Rousek), nebo s včerejším zápasem v nohách (Sládek, Kryštof), přesto i zbylá "jedenáctka" pořád vypadala solidně. Především se po dlouhé odmlce objevil nestor a dlouholetý kapitán Sládek, do sestavy se dále vrátili Šafář s Hlouchem, vypomohli i kluci z béčka, opět velké díky za vstřícnost.

    Mladý běhavý tým hostí od začátku držel taktovku a dělal nám na pokropeném trávníku problémy svojí dravostí a rychlostí, naproti tomu náš tým působil nervózně, nevěřil si a volil raději dlouhé míče, které však výhradně sbírala hostující obrana. První únik hostí po pravé straně skončil střelou těsně vedle, ve 22. minutě odvracel z brány hlavou Rousek, ale soupeř z nulového úhlu překvapivě skóroval. I nadále byli hosté více na míči a nebezpečnější, obrana však pracovala spolehlivě. Z naší strany to z dálky zkoušel Kryštof, do solidní příležitosti se dostal i Šťastný, v závěru chytrým lobem jen těsně přestřelil Šafář.

   Do druhé půle pro svalové problémy nenastoupil Jelínek, prohodili se i brankáři (mladý Suchánek bohužel doplatil na zpoždění ČD a dorazil až po úvodním hvizdu). Ve druhé půli jsme začali aktivněji, zpřesnili a zrychlili hru a rázem z toho bylo vyrovnané fotbalové představení. Fyzicky náročný duel příliš šancí nenabízel, ale bylo na co koukat. Sládkův přímý kop s obtížemi vyrazil Bednařík, na druhé straně několik skákavých střel a jednu nadějnou hlavičku, nadvakrát zkrotil Suchánek. Z přímého kopu nám jednou zazvonila i tyčka. Po dvojím prostřídání ofenzívy přišla znenadání naše gólová radost. Centr Šafáře našel ostrostřelce Zelenku, který parádní hlavičkou vyrovnal. V tu chvíli jsme konečně kombinovali po zemi a získávali herní převahu. Z vyrovnání jsme se bohužel radovali jen chvíli, dlouhý nákop jistil stoper Huňáček, brankář si však zavolal, nicméně soupeř byl u míče dříve a následovala penalta. Tu kapitán Stříž poslal k pravé tyči a Suchánek se natahoval marně. V závěru jsme se ještě tlačili k zakončení, ale soupeř hru rozkouskoval a již nic nedovolil.

   Dnes k nám přijelo velmi silné mužstvo a zaslouženě odvezlo body, přesto bych chtěl všem klukům poděkovat za bojovný, poctivě odmakaný zápas. Nechybělo moc a cenný bod byl náš. Pochvalu dle mne za dobrý výkon zaslouží i hlavní rozhodčí. Nám nezbývá než se uzdravit a připravit na důležité utkání v Jundrově.

   

 

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.