Aktuálně

Výsledky uplynulého kola:

 

SK Řečkovice U9 : SK Slatina 11 : 1 (7 : 0)

 

Lokomotiva Brno : SK Řečkovice U8 19 : 1 (8 : 0)

 

SK Řečkovice U11 : SK Mor. Slavia Brno 20 : 4 (10 : 2)

 

SK Řečkovice U10 : SK Tuřany 4 : 14 (2 : 7)

 

SK Řečkovice ml. žáci : SK Líšeň U12 B 0 : 9 (0 : 5)   tabulka

 

SK Řečkovice st. žáci : MFA Nový Lískovec 2 : 2 (2 : 1)   tabulka

 

SK Chrlice "B" : SK Řečkovice muži "B" 3 : 3 (2 : 1)   tabulka   z webu domácích

 

SK Jundrov : SK Řečkovice muži "A" 3 : 5 (1 : 3)   tabulka

   Na veledůležité utkání v Jundrově dorazila poměrně solidní sestava. Především se konečně do sestavy vrátil rozdílový hráč "Rafa", v brance se zpátky objevil Hučík. Na prostředku jsem se vedle maratonce "Forresta" nominoval já, především kvůli hlavičkovým soubojům, což se myslím vyplatilo (hráč. č.15 by mohl vyprávět):-) Na marodce zůstali "jen": Baláž, Šafář, Kala, Zríni, Jelínek, Krejčíř a Hamrák.

   Domácí hrozili rychlými brejky a zpočátku dělali naší obraně velké problémy. Úvodní tlak i šance jsme ustáli a postupně vyrovnali hru. Sládek se ocitnul ve dvou velkých příležitostech, ale neproměnil, na druhé straně domácí také několikrát zaměstnali pozorného Hučíka. V 16. minutě unikl po levém křídle Rafa a chytrým obstřelem exdivizního Hody nás poslal do vedení. Hrál se rychlý fotbal s velkým množstvím vzdušných soubojů, po kterých následovaly šance na obou stranách. Zatímco domácí se gólu nedočkali, hosté vedli rázem 0:2. Po hezké kombinaci centroval Mizerniuc na zcela volného Krále, ale jeden z domácích obránců si nešťastnou tečí srazil míč za bezmocného Hodu. Jundrov však brzy odpověděl. Dlouhý nákop Hučíka byl stopery vrácen na půlku, nahrávka "z první" pak našla rozběhlého Bittó a ten přesnou střelou k tyči snížil. O chvíli později mohlo být vyrovnáno, to by však Peška po sérii kliček musel najít kanonýra Zavřela, který by trefoval odkrytou bránu. Hned z naší akce přišlo známé "nedáš, dostaneš". Rychlá kombinace a následný přesný přízemní centr Rafy našel zcela volného Zerricha, který pohodlně sklepával do prázdné brány 1:3!

   O přestávce jsme upozorňovali na tlak domácích a fakt, že na "lajně" mává domácí borec. Bohužel přesto nám úvod hrubě nevyšel. Hned ve 4. minutě dostal dnes výborně hrající veterán Zavřel přihrávku za stopery (i podle domácích min. dvou metrový offside), praporek postranního vyletěl na vteřinu vzhůru a hned zase dolů a bylo 2:3. Emoce vzplály, ale co naplat, sudí je pánem na hřišti. O chvíli později z nulového úhlu odcentroval jeden z domácích, vysoký rotující balón (dle gólmana, obránců i několika diváků) opustil hřiště, nicméně se vrátit před břevno a dopadl na nohu překvapeného Rouska od něhož se odrazil do sítě. Emoce vygradovaly ještě více a především rozohněný brankář Hučík byl zralý na červenou. Každopádně gól platil, všechny protesty byly marné... Naštěstí jsme po chvíli rázně potlačili kecání a připomínky a začali se soustředit na sebe. Stále se hrál svižný a pohledný fotbal. Domácí mohli dokonale otočit výsledek, když po dlouhém autu situaci podcenil Rousek a rychlonohý soupeř pelášil sám na brankáře... Naštěstí jsme tuto tutovku přežili a hned vzápětí udeřili. Rychlá kombinace po pravé straně skončila přihrávkou na Sládka, jenž zpoza vápna parádně zavěsil na 3:4. Když o chvíli později prostřelil Hodu i střídající Cigánek, mohli jsme slavit velmi cennou a důležitou výhru, která nás katapultovala do středu tabulky.

   Dnes po velmi kolektivním výkonu vydřené tři body ze hřiště soupeře, který byl především do ofenzívy velmi kvalitní. Běhavý zápas s množstvím soubojů se mi jako aktérovi líbil, pozor jen na pasáže s menší koncentrací. Pokud se uzdraví i zbytek kluků, nemuselo by to proti Líšni být se sestavou zlé. Ale nepředbíhejme:-) 

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.