SK Líšeň U9 "A" : SK Řečkovice U9 47 : 5 (20 : 2)

SK Řečkovice U8 : TJ START Brno 4 : 17 (2 : 6)

SK Líšeň U10 "B" : SK Řečkovice U11 7 : 10 (2 : 2)

SK Líšeň dívky : SK Řečkovice U10 3 : 11 (1 : 4)

SK Řečkovice ml. žáci : MS/MCV 1 : 2 (0 : 2)   tabulka

FC Dosta Bystrc "B" : SK Řečkovice st. žáci 1 : 0 (1 : 0)   tabulka

SK Řečkovice muži "B" : SK Jundrov "B" 7 : 2 (4 : 1)   tabulka

SK Řečkovice muži "A" : SK Líšeň "C" 2 : 7 (0 : 5)   tabulka

Dlouho jsem odkládal komentář k tomuto zápasu, abych nemusel být vulgární a přehnaně kritický, ale i takřka s dvoudenním zpožděním vidím většinu věcí stejně... Měla to být šance proti poslepovaným hostím udělat body, místo toho jsme schytali debakl, jaký dlouho nepamatuji. Do utkání nemohl nastoupit kapitán Hlouch, Filipa Kryštofa skolila nemoc, Jara Rousek byl s rodinou mimo Brno, pořád mělo být dostatek hráčů. Bohužel na zápas z důvodu zaspání nedorazili Cigánek s Nafou, nepřišel rovněž Hradil, takže krajní obránci prostě nebyli a muselo se hodně improvizovat... Na některých hráčích byla vidět nejen nerozehranost, ale také ne zrovna fit stav... K tomu všemu nedorazil hlavní rozhodčí Petříček (s Tuřany odpískal výborný zápas), a tak si premiéru odbyl sudí Piňos (nechci kritizovat, ale hrát se trošku ostřejší či vyhecovanější zápas, tak se určitě nedohraje... nulový cit, neslyšitelná píšťalka, penalty, které by se nepískaly ani v přípravce, offsidy odpískané bez signalizace postranních apod.)

Hned od úvodu bylo vidět, že mix rychlého a běhového mládí + zkušenosti starších hráčů jsou k nezaplacení. Úvodní roh hostí zastavilo břevno, nicméně hned z další příležitosti Líšeň vedla. O 2 minuty později se na rohu vápna zastavil Krejdl o Huňáčka a byla z toho penalta jakou svět neviděl ... 0:2! O chvíli později mohlo být po naší standartce sníženo, ale stoper Huňáček hlavou zakončil nad bránu... Líšeň dobře bránila a domácí kombinující líbivě na vlastní půlce častokrát nesmyslně "namazali" soupeři přímo do brejku. Líšeň zkušeně trestala každou chybičku a navíc byla velmi silná při každé standartní situaci. Skóre narůstalo a mohlo být ještě hůře!!!

V poločase hosté stáhli zkušeného Pechu, u nás Baláž vystřídal mizerně hrajícího Mizerniuce a obraz hry se i díky silnému větru změnil. Fialoví domácí se tlačili na soupeřovu půlku, ale bez náznaku šance a takřka bez zakončení. Hostům stačilo málo, dlouhý obranou podceněný míč zachytil Krejdl a k překvapení všech zakončil z úhlu do odkryté brány (kdo by si před měsícem pomyslel...). Teprve poté jsme pálili ostrými, Balážův průnik a střílený centr našel veterána Krále, který se hlavou nemýlil, o pár minut později teatrálně ve vápně upadl Rafa a sudí z prostoru středového kruhu neváhal odpískat pokutový kop. Sládek zkušeně zavěsil a bylo 2:6 (zaděláno na drama:-)). V závěru, kdy už síly docházely, se zranil Šafář (musel vystřídat) a Líšeň potrestala další školáckou chybu sedmou brankou a zmar byl dokonán....

Dnes bída, nejen herní, ale i morální... Facka, ze které se ale musíme rychle vzpamatovat! Žel už teď víme o citelných absencích pro důležité utkání na Slovanu:-( Snad i přesto potvrdíme, že z venku letos body vozíme!

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.