Aktuálně

Výsledky uplynulého kola:

 

 

SK Řečkovice U9 : FC Slovan Brno 23 : 3 (13 : 2)

 

AC Lelekovice : SK Řečkovice U8 23 : 3 (12 : 2)

 

SK Řečkovice U11 : AC Lelekovice 9 : 3 (3 : 1)

 

SK Řečkovice U10 : TJ MCV Brno 4 : 3 (2 : 0)

 

SK Řečkovice st. žáci : SK Řícmanice 2 : 0 (0 : 0)

 

SK Chrlice "B" : SK Řečkovice ml. žáci 5 : 5 (2 : 4)

 

SK Žebětín "B" : SK Řečkovice muži "B" 1 : 4 (1 : 0)   tabulka

 

FC Slovan Brno "B" : SK Řečkovice muži "A" 4 : 2 (3 : 0)   tabulka

  Áčkovými borci notně posilněný Slovan byl od začátku důraznější, přesnější a především nebezpečnější. Hosté citelně postrádali stopera Huňáčka, dále chyběl Nafa s Balážem i největší ofenzivní síla Portugalec de Menezes Soares. Naopak si premiérový start připsal David Pospíšil, jenž by rychle mohl patřit k tahounům týmu. K úvodnímu gólu vydatně přispěl neodpískaný faul na Kryštofa, z následné akce 3 na 1 pohodlně do prázdné brány skóroval kanonýr Nevole. Poté se domácí do poločasu dvakrát snadno prosadili po rychlém autu a nedůrazném bránění. Po jednom z rohů dokonce zazvonilo břevno. Naše ofenzíva neexistovala, domácí brankář byl takřka bez práce.

   Po změně stran jsme přece jen Zerrichem rychle snížili, ale další (opět po autu!!!) trestuhodně neobsazený hráč snadno navýšil vedení. Ve zbytku času jsme marně dobývali domácí svatyni, Mizerniucova branka pro offside neplatila, ujal se až Šafářův průnik, který skončil odpískanou penaltou. Tu Sládek se štěstím proměnil, následně se pískal konec.

  Resumé je naprosto zasloužené vítězství domácích, kteří nás ve všech ohledech předčili. Nezbývá než doufat, že konečně zabereme doma proti silným Obřanům!

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.