aktuální výsledky

Dorost

3.kolo   Řečkovice - Dědice  4 : 0 ( 1 : 0 )  Branky : Titz , Štrubl , Slouka , Hamrák D.

Sestava : Cigánek - Hradil , Janošek , Honek , Kašpar - Šťastný , 83. Titz , Hamrák J., Slouka , Hamrák D.,- Štrubl    Stř: 83.Ryšavý

Za úmorného vedra začala nová sezona a v ní jsme přivítali na našem stadionu hráče z Dědic. Od začátku utkání jsme byli lepším týmem a přitiskli soupeře před jeho šestnáctku.Podařilo se vstřelit v 15.minutě rychlou branku Martinem Titzem a další visela celý první poločas na vlásku,bohužel buď chyběla finální přihrávka nebo nepřesná muška.Vše ostatní pochytal výborný brankář hostí.Do kabin se odcházelo za stavu 1 : 0.Ve druhém poločase se hosté osmělili a začali vystrkovat růžky ale výborná obrana v čele s golmanem Cigánkem vše vyřešila.Po čtvrthodince tlak soupeře opadl a iniciativu jsme začali přebírat my.Hosté úporně bránili až do 69.minuty kdy se trefil křížmou střelou z hranice šestnáctky Patrik Štrubl.Od této chvíle se hrálo jen na jednu branku.V 75.minutě podtrhl svůj výborný výkon parádní brankou Marek Slouka a v závěru utkání dokonal dílo po rohu hlavou Dan Hamrák 4 : 0.Závěrem se dá říct, že jsme měli celé utkání pod kontrolou a nebýt střelecké nemohoucnosti mohlo být skore daleko vyšší.Vítězství bylo naprosto zasloužené a do tabulky jsme získali první tři body.

2.kolo   RAFK - Řečkovice  1 : 5 ( 1 : 3 )  Branky : Slouka , Hamrák J. , Titz , Štrubl , Šťastný

Sestava : Cigánek - Šťastný , Kraus , Honek , Kašpar - 70.Staněk , Titz , Hamrák J. , Slouka , Hamrák D. - Štrubl    Stř: 70.Ryšavý

V dohrávaném utkání jsme zajížděli na horkou půdu do Rajhradu.Utkání začalo opatrně a v prvních deseti minutách se hrálo mezi šestnáctkami.Poté začala čtvrthodina snů.Vše odstartoval opět výborně hrající Marek Slouka,který v 10.minutě ranou pod víko nedal brankáři šanci 0 : 1.O čtyři minuty později prošel Jirka Hamrák mezi stopery a střelou k tyči uklidil balon do sítě podruhé 0 : 2.Ve 24.minutě Martin Titz přímo z rohu k přední tyči 0 : 3.To byl pro domácí šok.I nadále jsme byli aktivní a vypracovali další velké příležitosti, ale vše vyřešil golman domácích.Ti hrozili je z rychlých protiútoků a jeden se jim podařilo proměnit po chybě obrany,kdy utekl útočník domácích a prostřelil brankáře Cigánka 1 : 3.Za tohoto stavu se šlo do kabin.Kdo čekal po změně stran nápor domácích byl notně zklamán.Neuběhla ani minuta a Patrik Štrubl střelou z poza šestnáctky k pravé tyči 1 : 4.Po dalších třech minutách lehce lízl balon hlavou po standartce Michal Šťastný a odpor domácích byl definitivně zlomen 1 : 5.Tento stav hráči Rajhradu neunesli a na hřišti se začalo jiskřit.Hra se rozdrobila,faulů přibývalo a víc se diskutovalo než hrálo.Je pravda že i rozhodčí neměla zrovna svůj den.I přesto jsme nadále kontrolovali hru, ale až do závěrečného hvizdu už si obě mužstva žádnou větší šanci nevypracovali.Dnes musím pochválit celý tým za bojovnost,obětavost a především za produktivitu.Jen tak dál.

4.kolo   Pozořice - Řečkovice  1 : 1 ( 1 : 1 )  Branka : Štrubl

Sestava : Cigánek - Janošek , Jílek , Honek , Kašpar - 89.Šťastný , Kraus , Hamrák J. , Slouka , 66.Hamrák D. , Štrubl   Stř: 66.Titz , 89.Staněk

K dalšímu venkovnímu utkání jsme zavítali na hřiště Pozořic.Utkání se hrálo na příšerném terénu,který dělal oběma týmům velké problémy.Od úvodu jsme si vytvořili mírnou převahu,která byla korunovaná v 11.minutě,kdy se ve skrumáži před brankou nejlépe zorientoval Patrik Štrubl a střelou pod břevno rozvlnil síť soupeřovi branky 0 : 1.Neuběhly ani 3.minuty a bylo srovnáno.Honza Kašpar zahrál ve vápně nechtěně rukou a rozhodčí nařídil pokutový kop,který domácí bezpečně proměnili 1 :1.Utkání nabíralo obrátky a oba týmy si vytvořily několik slibných příležitostí ,ale oba golmani byli bezchybní.Do kabin se odcházelo za nerzhodného stavu.Druhá půle začala tak,jak končila první.Hrálo se ve vysokém tempu a útok střídal protiútok.Obrany však dominovali nad útoky a kromě několika dalekonosných střel s kterými si oba brankáři poradili,se už skore do konce utkání nezměnilo.Celkově se dá říct,že se utkala dvě vyrovnatá mužstva a utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů.

14.kolo   Řečkovice - Milešovice   8 : 1 ( 2 : 0 )  Branky : Štrubl 4 , Kraus 2 , Šťastný , Hamrák J.

Sestava : Cigánek - Hradil , Janošek , Honek , Kašpar - Šťastný , Kraus , Hamrák J. , 85.Titz , 74. Hamrák D. - Štrubl   Stř : 74. Staněk , 85. Ryšavý

Ve středečním vloženém kole jsme přivítali tým z Milešovic.Utkání začalo naším velkým tlakem a první branka byla jen otázkou času.Ta přišla v 5.minutě,kdy po vyšachování obrany se neminul Jirka Hamrák 1 : 0.I nadále jsme byli aktivní a vytvořili si spoustu šancí,avšak bez užitku až do 26.minuty kdy se po krásném pasu prosadil Patrik Štrubl a načal svůj střelecký koncert 2 : 0.Tento stav vydržel až do poločasu a byl pro hosty milosrdný.Od druhé půle domácí hráči nasadili plné obrátky a hosté neveděli kam dřív skočit.V 50.minutě se po individuální akci trefil Patrik Štrubl 3 : 0 a v zápětí svůj slalom zakončil Luboš Kraus 4 : 0.Poté přišlo hluché místo a soupeř po ojedinělém brejku snížil na 4 : 1.Tato branka ale neměla žádný vliv na vývoj utkání a dál jsme soupeře drtili.Po hodině hry a další učebnicové akci Patrik Štrubl střelou k tyči překonal hostujícího brankáře popáté a hatrick byl na světě 5 : 1.V 68.minutě lízl balon po rohu Míša Šťastný bylo to 6 : 1.Soupeř odcházel fyzicky a závěr utkání se odehrával před jeho šestnáctkou.V 82.minutě dal po další parádní akci Patrik Štrubl svou čtvrtou branku 7 : 1 a dvě minuty před koncem završil brankostroj Luboš Kraus 8 : 1. Dnes podal celý tým velmi dobrý a kolektivní výkon což mě těší.Po celých devadesát minut hrál ve vysokém tempu,soupeře jasně přehrál,s chutí si zastřílel a zaslouženě vysoko zvítězil.

5.kolo   Řečkovice - Pozořice B   19 : 0 ( 8 : 0 )  Branky : Štrubl 7 , Kraus 6 , Hamrák J. 3 , Slouka , Šťastný , Ryšavý

Sestava : Cigánek - Hradil , Janošek , Honek , Kašpar - 65.Šťastný , Kraus , 86.Hamrák J. , 46.Slouka , Hamrák D. - 74.Štrubl.   Stř : 46.Titz , 65.Staněk , 74.Ryšavý , 86.Slaný.

V nedělním odpoledni k nám zavítala rezerva Pozořic.Toto utkání nemá smysl ani komentovat,jelikož výsledek hovoří za vše.Hosté přijeli s velmi mladými a nezkušenými hráči a podle toho to na hřišti vypadalo.Celých devadesát minut se hrálo jen na jednu branku,skore závratně narůstalo a nechybělo mnoho do dvacítky.Toto utkání jsme pojali jako trénink na další těžší zápasy,které budou následovat.

15.kolo   Veverská Bitýška - Řečkovice   0 : 5 ( 0 : 4 )  Branky : Štrubl 2 , Kraus 2 , Titz

Sestava : Cigánek - Hradil , Janošek , Honek , Kašpar - Šťastný , Kraus , Hamrák J. , Titz , 64.Hamrák D. - 85.Štrubl.   Stř : 64.Staněk , 85.Ryšavý

V dalším vloženém kole jsme zajížděli do Veverské Bitýšky v roli favorita.Od prvních minut jsme byli lepším týmem.Hráli jsme kombinačně,pohybem po celé hrací ploše a přihrávkami na jeden dotek,což domácím dělalo velké problémy.Branky na sebe nenechaly dlouho čekat.Už v 5. minutě po ose Cigánek,Šťastný,Kraus,Štrubl posledně jmenovaný tváří v tvář nedal brankáři žádnou šanci 0 : 1.O devět minut později se probil mezi dvěma stopery Luboš Kraus a střelou k tyči rozvlnil soupeřovu síť podruhé 0 : 2.I nadále jsme byli velice aktivní a co chvíli se dostávali na dostřel domácí branky,bohužel střely končily mimo nebo je likvidoval domácí golman.Domácí se uchylovali pouze na nakopávání míčů,s čímž si pozorná obrana dokázala poradit.Ve 30.minutě přišla chvíle Martina Titze který po přesném pasu střelou z úhlu ke vzálenější tyči překonal domácího brankáře potřetí 0 : 3.Pět minut před přestávkou přišla nejkrásnější akce zápasu a totální vyšachování domácí obrany zakončil Luboš Kraus do prázdné branky 0 : 4.Tímto stavem skončil i poločas.Do druhého poločasu nastoupili domácí aktivněji,začali více běhat a hra se vyrovnala.Šance přicházeli na obou stranách,ale oba brankáři byli pozorní.Po 20.minutách tempo opadlo,přibyly fauly,hra se kouskovala a oba trenéři začali střídat.V 78.minutě našel přesným pasem Luboš Kraus Patrika Štrubla a ten neměl se zakončením žádný problém 0 : 5.Domácí se už nevschopili a naše výborná obrana v čele s golmanem Lukášem Cigánkem uhájila v zadu další nulu.Za toto utkání musím pochválit celý mančaft.Výhra byla naprosto zasloužená a proto vezeme domů další tři body.

6.kolo   Bystrc - Řečkovice   0 : 1 ( 0 : 1 )   Branka : Kraus

Sestava : Cigánek - Šťastný , Janošek , Honek , Kašpar - Staněk , Kraus , Hamrák J. , 46.Titz , Hamrák D. - Štrubl.   Stř : 46.Slaný

Sedmým zápasem během dvaceti dní jsme uzavírali toto náročné období na horké půdě Dosty Bystrc.Domácí hned od začátku ukázali,že budou zdatným soupeřem.Byli rychlejší,důraznější,ale chyběla jim finální přihrávka,takže si žádnou větší šanci nevypracovali.My jsme se nemohli dostat dlouho do tempa.Chyběl pohyb po hřišti a spousta zkažených přihrávek nás připravovali o možnost dostat se před soupeřovu branku.Od 20.minuty se vše změnilo.První vyloženou šanci neproměnil Jirka Hamrák a následnou dorážku zablokovala domácí obrana.Od této chvíle jsme převzali iniciativu,začali víc běhat,spřesnili přihrávky a najednou nás bylo plné hřiště.Domácí se bránili z vypětím všech sil a dlouho drželi bezbrankový výsledek.Až do 42.minuty.To se trefil parádní střelou po zemi k tyči Luboš Kraus 0 : 1.Do konce poločasu se už nic zajímavého nestalo.Druhá půle už byla oboustraně vyrovnaná.Domácí se sice snažili zvrátit nepříznivý stav,ale naše obrana hrála znovu výborně a co prošlo to zlikvidoval brankář.Hrálo se ve vysokém tempu,které oba tými vydrželi do konce utkání.V posledních pěti minutách už hráli domácí vabank,ale těžce vybojované vítězství jsme už uhájili.Utkání mělo velmi dobrou úroveň.Jsem rád že hráči zvládli toto náročné období na výbornou a po zásluze jsou v čele tabulky.

7.kolo   Řečkovice - Střelice   1 : 1 ( 0 : 1 )   Branka : Cigánek (pen.)

Sestava : Cigánek - Hradil , Janošek , Honek , Kašpar - Šťastný , Kraus , Hamrák J. , 89.Titz , 89.Staněk - Štrubl.   Stř : 83.Ryšavý , 89.Slaný

Za krásného nedělního odpoledne k nám zavítali hráči Střelic.Utkání začalo oboustraně opatrně a soupeři se oťukávali.Poté však převzali iniciativu hosté.Více běhali,lépe kombinovali,dostávali se na dostřel naší branky a vypracovali si několik možností ke skorování.Naštěstí zůstalo jen u možností.Nám vázla přihrávka,špatný pohyb po hřišti,zapříčinili že jsme celý první poločas tahali za kratší  konec.Je pravdou že i mi jsme měli několik příležitostí.Tu největší měl ve 30.minutě Patrik Štrubl ale tváří v tvář brankáři zakončil mimo tři tyče.Ve 38.minutě přišel trest kdy utekl obraně záložník hostí a po jeho centru nikým nehlídaný hráč nedal golmanovi Cigánkovi žádnou šanci 0 : 1.Za tohoto  stavu skončil i první poločas.Po bouřce v kabině se hra přeci jen zvedla,ale na dobře hrajícího soupeře to bylo málo.Od 65.minuty jsme zapli na vyšší převodový stupeň a začali se dostávat před soupeřovu branku.Přišli i šance.Několikrát se prosmýkl kolem beků neúnavně hrající Patrik Štrubl ale neměl střeleckou mušku.Deset minut před koncem po krásném pasu od Luboše Krause,se dostal za záda stoperů opět Patrik Štrubl a pádil sám na golmana.Byl podražen a k údivu všech přítomných,dostal bránící hráč pouze žlutou kartu.V závěru tlak sílil.Pět minut před koncem byl sražen v pokutovém území znovu Patrik Štrubl a následnou penaltu bezpečně proměnil Lukáš Cigánek 1 : 1.Závěr utkání si už velmi dobře hrající soupeř pohlídal a odvezl si zasloužený bod.

8.kolo   Lipovec/Sloup - Řečkovice   1 :5 ( 0 : 2 )   Branky : Hamrák J. 2 , Hamrák D. , Kraus , Šťastný.

Sestava : Cigánek - Hradil , Janošek , Honek , Kašpar - Šťastný , Kraus , Hamrák J. , 64.Staněk , Hamrák D. - Štrubl.   Stř : 64.Slaný

Za podzimního sychravého dne jsme přijeli na hřiště FK Sloup.Od začátku utkání jsme měli herně navrch a už v 7.minutě po pěkné kombinační akci rozvlnil síť soupeřovi branky Luboš Kraus 0 : 1.I nadále jsme byli aktivní a vytvářeli si střelecké příležitosti.Obvzlášť neúnavný Patrik Štrubl měl několik velkých šancí,ale neproměnil.Tlak se stupňoval a vyústěním snahy byla ve 27. minutě druhá branka.Po akci na jeden se ocitl Jirka Hamrák sám před brankářem a chladnokrevně zavěsil 0 : 2.Do konce prvního poločasu jsme měli ještě několik příležitostí,ale domácí obrana odolala.Domácím jsme toho příliš nedovolili a střely z dálky naši branku neohrozily.Druhý poločas začal úděsně.Ve 47.minutě v nouzi napřáhl ze čtyřiceti metrů domácí stoper a k údivu všech skončil míč za zády nepozorného brankáře Lukáše Cigánka 1 : 2.Domácí vycítili šanci na zvrat a znatelně přidali.Naše obrana však pracovala velmi dobře.Po deseti minutách úsilí domácích hráčů opadlo a iniciativu jsme opět přebrali my.V 58.minutě po krásném pasu utekl domácím zadákům Dan Hamrák a z úhlu prostřelil domácího brankáře potřetí 1 : 3.Od této chvíle jsme byli jasně lepší a soupěř se bránil jen z velkým úsilím.Dobře jsme kombinovali,využívali celou plochu hřiště a na domácí branku se valil jeden útok za druhým.Výborně hráli oba krajní záložníci,tím se otvíral střed hřiště a ve70.minutě toho využil Jirka Hamrák,který střelou z dvaceti upravil na 1 : 4.O sedm minut později po dalším krásném pasu Michal Šťastný tvrdou ranou k vzdálenější tyči uzavřel účet utkání 1 : 5.Do konce utkání už jsme kontrolovali hru,drželi balon a dovedli zápas ke zdárnému konci.Dnes musím pochválit celý tým.Až na několik momentů,měl utkání zcela pod kontrolou a odváží si domů další tři body.

9.kolo   Řečkovice - Slavkov/Křižanovice   1 : 2 ( 1 : 1 )   Branka : Hamrák J.

Sestava : Cigánek - Hradil , Janošek , Honek , Kašpar - 84.Šťastný , Kraus , Hamrák J. , Jílek , 73.Hamrák D. - Štrubl   Stř : 73.Titz , 84.Staněk.

Za pěkného nedělního odpoledne k nám přicestoval druhý tým tabulky,hráči ze Slavkova.Od prvních minut bylo znát,že hrají týmy z popředí tabulky.Hrál se svižný a běhavý fotbal.Celý první poločas,jsme měli více ze hry,dobře kombinovali a dostávali se do střeleckých příležitostí.Hosté hrozili pouze z rychlých protiútoků.Za prvních 40.minut hry jsme měli několik velkých šancí jak jít do vedení.Luboš Kraus trefil břevno,Jirka Hamrák tyč,ostatní střely končily vedle,nebo je kryl hostující brankář.Ve 43.minutě přišel trest.Po rychlém kontru,se dostali hráči Slavkova do přečíslení,dobře zakombinovali a z blízka do protipohybu překonali bezmocného brankáře Cigánka 0 : 1.To však nebylo v prvním poločase vše.Už o minutu nato jsme oplatili soupeři stejnou mincí,když po pěkné akci na jeden dotek Jirka Hamrák srovnal na 1 : 1.Ve druhém poločase Slavkov přidal a hra se vyrovnala.Hrálo se od šestnáctky k šestnáctce,ale obě pozorné obrany toho příliš nedovolily.A co prošlo s tím si golmani poradili.Minuty plynuly a utkání spělo k nerozhodnému výsledku,než přišla 89.minuta.V této chvíli rozhodčí posoudil souboj u postraní čáry v blízkosti našeho pokutového území jako faul,ale nikdo nevěděl pro koho.To neunesl jeden z hostujících hráčů a sudího vulgárně napadl.Následovala červená karta,ale k podivu všech kopal přímý kop soupeř.Nastala žduchanice a dobré tři minuty se nehrálo.Po uklidnění a centru do vápna nastala trma vrma,bohužel  s nešťasným koncem.Po několika neúspěšných odkopech a odrazech, se dostal k míči hostující útočník a ten rozhodl utkání 1 : 2.Rozhodčí i přes protesty nenastavil ani vteřinu,takže snaha o vyrovnání byla marná.Celkově se dá říct že diváci viděli velmi dobré utkání z obou stran,kterému by určitě slušela remíza.Klukům nelze nic vytknout.Bojovali,dřeli ale tentokrát se štěstí přiklonilo na stranu soupeře a my okusili první porážku sezony.

10.kolo   Vysoké Popovice - Řečkovice   1 : 3 ( 1 : 2 )   Branky : Hamrák J. , Šťastný , Slaný

Sestava : Cigánek - Hradil , Janošek , Honek , Kašpar - Šťastný , Slaný , Hamrák J. , Hamrák D, - Štrubl     Stř : 0

V dalším kole jsme přijeli na hřiště Velkých Popovic.Vinou zranění a nemocí odehrálo utkání pouze deset hráčů.Začátek utkání začal na výbornou.Než se domácí rozkoukali prohrávali o dvě branky.Už ve druhé minutě svedl Jirka Hamrák běžecký souboj se stopery domácích a křížmou střelou k tyči rozvlnil síť poprvé 0 : 1.O dvě minuty později našel Dušan Honek krásným pasem Míšu Šťastného,který přesprintoval domácího beka a ranou z úhlu ke vzdálenější tyči nedal brankáři žádnou šanci 0 :2.Kdo si myslel že to domácí položí byl na velkém omylu.Znatelně přidali a měli několik dobrých příležitostí vstřelit branku.Naše obrana odolávala jen do 22.minuty.To po levém křídle utekl domácí halv.Na jeho přesný centr si naběhl útočník a hlavou uklidil balon do naší sítě 1 : 2.Ve zbytku prvního poločasu se hrál atraktivní běhavý fotbal,ale žádné větší šance už si oba soupeři nevypracovali.Ve druhém poločase vrhli domácí veškeré síly do útoku ve snaze co nejrychleji vyrovnat.Kopali několik rohů,ale naše pozorná obrana je do vážnějších příležitostí nepustila.Při tomto stylu hry se jim vzadu otevírala okénka,které jsme využívali k rychlým brejkům a především neúnavný Patrik Štrubl měl na kopačkách několik příležitostí navýšit naše vedení.Rozhodující momenty nastaly na přelomu 70.minuty.Nejprve naší obraně utekl pravý záložník a tvrdou střelou orazítkoval levou tyč Cigánkovi branky.Míč se odrazil k úplně volnému útočníkovi domácích,který ze tří metrů přestřelil prázdnou branku.Z následného útoku jsme kopali roh.Z něho Kuba Janošek přetaženým centrem našel Jirku Hamráka,který vrátil balon před branku,kde se nejlépe zorientoval David Slaný a překonal domácího golmana potřetí 1 : 3.Ve zbytku utkání si už naše velmi dobře hrající obrana soupeřovi ataky pohlídala a utkání jsme dovedli ke zdárnému konci.Toto utkání stálo všech deset statečných hodně fyzických i psychických sil,ale svou morálkou a především obětavostí dosáhli dalšího cenného vízězství.

11.kolo   Řečkovice - Slovan/Slatina B   3 : 1 ( 2 : 1 )   Branky : Kraus , Jílek , Hamrák D.

Sestava : Cigánek - Hradil , Janošek , Honek , Kašpar - 64.Šťastný , Kraus , Hamrák J. , 83.Jílek , 89.Hamrák D. - 89.Štrubl.   Stř : 64.Titz , 83.Staněk , 89.Slaný , 89.Ryšavý.

Za příjemného nedělního poledne k nám zavítala rezerva Slovanu.První čtvrthodina utkání se nám vůbec nevydařila.Soupeř byl vysoce aktivní,běhal,dobře kombinoval a svou aktivitu využil v 8.minutě ve vedoucí branku 0 : 1.Po patnácti minutách a zvýšení hlasu trenéra došlo k oživení a iniciativu začali přebírat domácí.Ta vyústila ve 23.minutě.Po pumelici z pětatřiceti metrů našel Luboš Kraus levý vingl soupeřovy branky a bylo srovnáno 1 : 1.O šest minut později se probil hostující obranou Petr Jílek a svou premierovou brankou strhl vedení na naši stranu 2 : 1.Hrál se svižný fotbal a o šance nebyla nouze.Tu největší spálil Dan Hamrák který se ocitl ve 40.minutě sám před golmanem Slovanu,ale ten předvedl parádní zákrok.O minutu nato Jirka Hamrák trefil břevno.Hosté mohli vyrovnat v závěru poločasu,ale jejich branka nebyla uznaná pro offside.Druhý poločas začali opět aktivněji hosté,ale velmi dobrá obrana domácích je do žádné větší příležitosti nepustila.Od šedesáté minuty se obraz hry změnil a začalo dobívání soupeřovi branky.Přibývaly šance a branka visela ve vzduchu.Bohužel ani ty největší nebyly využity.Je nutno podotknout,že brankář hostí chytal výborně a držel Slovan ve hře.Hosté se osmělovali jen sporadicky,ale neměli přesnou mušku.Rozuzlení přišlo v 81.minutě,kdy po pravém křídle utekl Dan Hamrák a prostřelil golmana hostů potřetí 3 : 1.V závěrečné desetiminutovce se už nic zásadního nestalo.Toto vítězství  se nerodilo lehce a velmi dobře hrající soupeř nás přinutil k maximálnímu úsilí.Jsem rád že i toto utkání kluci zvádli a dál se drží v popředí tabulky.

12.kolo   Mokrá/Horákov - Řečkovice   0 : 0

Sestava : Cigánek - Hradil , Janošek , Honek , Kašpar - Šťastný , Kraus , Hamrák J. , Jílek , Hamrák D. - Štrubl.   Stř: 0

O víkendu jsme zavítali na stadion lídra tabulky do Mokré-Horákova.Za velkého diváckého zájmu začali domácí aktivněji,měli míč častěji na kopačkách,lépe kombinovali a dostávali se na dostřel naší branky.Už ve 3.minutě po závaru vyhlavičkovával Kuba Janošek z brankové čáry na roh.Střely ze střední vzdálenosti a centry do naší šestnáctky řešil dnes vynikající golman Lukáš Cigánek.Obrana odolávala z vypětím všech sil,ale domácím vsítit vedoucí branku nepovolila.Nám vázla rozehrávka,zbytečná ztráta balonů nás stála spoustu sil a v prvním poločase jsme domácí branku v podstatě neohrozili.O přestávce bylo hráčům rázně domluveno a do druhého poločasu nastoupilo úplně jiné mužstvo.Začalo se více běhat,spřesnily se přihrávky a hned nás bylo plné hřiště.Nutno říct že Mokrá hrála také na doraz a celý druhý poločas to byla bitva o každý metr velmi dobře připravené travnaté plochy.Hrálo se nahoru dolů a šance přibývali na obou stranách.Naši největší spálil Dan Hamrák,když se ocitl tváří v tvář domácímu brankáři,ten však vytáhl fantastický zákrok.I domácí měli řadu šancí ale spolehlivý golman Cigánek svými zákroky přiváděl domácí střelce i obecensto k šílenství.Nakonec se nikomu vstřelit branku nepodařilo a utkání skončilo bezbrankovou remízou.Nutno podotknout že oba týmy hrály na sto procent a vydaly se ze všech sil,což po utnání ocenili všichni diváci bouřlivým potleskem.

13.kolo   Řečkovice (Volný los)

1.kolo   Řečkovice - Domašov/Říčany   0 : 2 ( 0 : 0 )

Sestava : Cigánek - Hradil , Janošek , Honek , Kašpar - Šťastný , Kraus , Hamrák J. , 25.Jílek , 77.Hamrák D. - Štrubl.   Stř : 25.Titz , 77.Staněk

V posledním kole podzimní části sezóny a za krásného slunečného dne k nám zavítali hráči Domašova/Říček. Od začátku utkání jsme měli mírně navrch ,ale několik slibných šancí zůstalo nevyužito. Hosté toho v prvním poločase mnoho nepředvedli. Nakopávané balony neměly šanci na úspěch a za pětačtyřicet minut naši branku neohrozili. Bohužel ve 25.minutě si obnovil zranění kolene Petr Jílek a musel být střídán. Do konce prvního poločasu jsme měli ještě dvě dobré příležitosti, ale chyběl klid při zakončení. Druhý poločas začal šokem. V 49.minutě dosud nevýrazní hosté předvedli smrtící brejk a osamocený útočník Domašova tváří v tvář gólmanovi Cigánkovi nezaváhal 0 : 1. Tato branka měla na domácí hráče neblahý účinek. Začali hrát křečovitě, vymizela přesnost přihrávek a hra se vyrovnala. Hosté dále jen nakopávali míče a v 78.minutě po centru do naší šestnáctky nikým nehlídaný hráč střelou k tyči rozvlnil naši síť podruhé 0 : 2. Po této brance se domácí zvedli a začalo obléhání hostující branky. Góly na kopačkách měli Luboš Kraus, Dušan Honek, Patrik Štrubl i Jirka Hamrák, ale tečované střely končily mimo, nebo v náruči hostujícího brankáře. Domašov hrál v závěrečných minutách obětavě a přetížená obrana odolávala i s velkým štěstím, které se tentokrát od nás odvrátilo. Branku se nám vstřelit nepodařilo a po nepřesvědčivém výkonu jsme podruhé v sezóně prohráli. I přes tuto porážku si myslím, že mužstvo předvádělo celý podzim solidní výkony a přezimuje na velmi pěkném čtvrtém místě se ziskem třiceti bodů.

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.