Informace

Fotbalová mladší přípravka je pro děti od 5,5 do 8 let. Děti trénují ve dvou skupinách dle věku 6 (předpřípravka) a 7-8 (mladší přípravka). Tréninky probíhají na hlavním travnatém hřišti SK Řečkovice.

 

Nábor fotbalistů

Nábor malých fotbalistů a fotbalistek probíhá po celý rok, nejlépe však v jarních a letních měsících, kdy se trénuje venku(viz sekce Trénink). Nezáleží na pohlaví, ale dítě by mělo mít zájem o tento sport. Díky fotbalu může vaše dítě získat nové kamarády, potřebný pohyb a zábavu.

Pokud máte zájem své dítě přihlásit nebo máte jakékoli dotazy, přijďte se podívat na tréninky mladší přípravky, kde vám rádi vše zodpovíme. Dále můžete elektronicky nebo telefonicky kontaktovat přímo trenéry mladších a mini přípravek.

 

Ročník 2014-2015 Michal Vašourek tel: 733 141 643, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ročník 2013 Petr Tesař tel: 724 440 711, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 Členské příspěvky

Celková částka členského příspěvku na rok je 3000 Kč. Pokud máte dvě děti v oddíle, platí druhé dítě 1/2 částky. V případě nově příchozích dětí, ty platí po 4-5 trénincích.

 

Vybavení na trénink

• děti 5-6 : míč velikost 3, kopačky, chrániče na lýtka(nepovinné), pití

• děti 7-8 : míč velikost 3, kopačky, chrániče na lýtka(nepovinné), pití

Oblečení dle počasí, doporučuji funkční trička.

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.