Informace

Fotbalová mladší přípravka je pro děti od 5,5 do 8 let. Děti trénují ve dvou skupinách dle věku 6 (předpřípravka) a 7-8 (mladší přípravka). Tréninky probíhají na hlavním travnatém hřišti SK Řečkovice.

 

Nábor fotbalistů

Nábor malých fotbalistů a fotbalistek probíhá po celý rok, nejlépe však v jarních a letních měsících, kdy se trénuje venku(viz sekce Trénink). Nezáleží na pohlaví, ale dítě by mělo mít zájem o tento sport. Díky fotbalu může vaše dítě získat nové kamarády, potřebný pohyb a zábavu.

Pokud máte zájem své dítě přihlásit nebo máte jakékoli dotazy, přijdte se podívat na tréninky mladší přípravky, kde vám rádi vše zodpovíme. Dále můžete elktronicky nebo telefonicky kontaktovat přímo trenéra mladší přípravky Jiřího Buchtu.

• Jiří Buchta  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 608 611 030

• Petr Tesař

!!!!Pozor změna tréninků!!!!

Tréninky budou probíhat v úterý a ve čtvrtek od 16:00h do 17:30h. Začínáme od 28.8.2018.

 

Členské příspěvky

Celková částka členského příspěvku na rok je 2000kč. Pokud máte dvě deti v oddíle, platí druhé dítě 1/2 částky. V případě nově příchozích dětí, ty platí po 4-5 trénincích.

 

Vybavení na trénink

• děti 5-6 : míč velikost 3, kopačky, chrániče na lýtka(nepovinné), pití

• děti 7-8 : míč velikost 3, kopačky, chrániče na lýtka(nepovinné), pití

Oblečení dle počasí, doporučuji funkční trička.

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.