Rozhovory

 

RICHARD BOŘUTA karta hráče

1)Na úvod se nám zkus trochu představit, odkud pocházíš, co jsi studoval, jak to máš s rodinou, prací, volným časem, koníčky apod.
 Čao, je mi krásných mladých 37 let. Samozřejmě jsem ženat, dvě děti-dárečky. Vychodil jsem 1.ZŠ Zlín, dále střední obchodní akademii Tomáše Bati, následoval rok vojny (dovolená) u letectva ve Slatině, dále stavební fakultu VUT v Brně a světe div se, promoce v roce 2004. Hobby-rodina, rodina a někde na konci fotbal:-)


2)Vím, že jsi v mládí spíše směřoval k plavání, kdy nastal obrat ve prospěch fotbalu?
  Po základní škole, kdy jsem měřil pouhých 170 cm a v bazénu na mě zbyly jen dálkařské tratě 1500 a 3000 metrů volným způsobem. V plavání jsem neviděl perspektivu a se svými 192 cm jsem se dal na fotbal.


3)Kde jsi všude hrával?
  Na trávě, na škváře, na asfaltu, písku, hold na všech površích:-) Začínal jsem v TJ Sokol Zádveřice (žákovská, dorostenecká i léta dospělosti), 1.A třída v nedalekých Vizovicích a následně dlouhá brněnská etapa v Řečkovicích (II.třída, 1.B třída)


4)Vzpomínáš si, kdy jsi se objevil ve fotbalových Řečkovicích a proč právě zde, a také co Tě zde již léta drží?
  Díky spolužákovi, který znal Radima Kunce, jó a to bylo před cca 16 lety. Dokud budu potřebný a zdraví vydrží, tak se budu nadále účastnit.


5)Hraješ zde již po mnoho let, co považuješ za největší úspěch ve své, popřípadě klubové fotbalové kariéře?
 Že hraji a stále "zdráv" a že je nás jedenáct:-)


6)Na co nejraději vzpomínáš (nebo se těšíš) na své řečkovické "štaci"?
  Na sprchu a pivo:-) Poseděli jsme, šli jsme společně do Bavorské, ale vzpomínám si již matně... Také si vybavuji zápas v Rousínově, ve kterém jsem dal po rohu jedinou branku zápasu a po "odježděném" zápase jsme vyhráli.


7)Letos jsme odstartovali soutěž prohrou v Lelekovicích, dá se říci, že jsi byl takřka u všeho podstatného, zkus popsat svůj pohled na tento zápas.
 Chybí větší bojovnost a hlad po výhře.


8)Do nové sezóny nevstupujeme s velkými ambicemi, kdo podle Tebe z nově příchozích by se mohl zařadit ke stávajícím tahounům mužstva?
 Jó toť otázka??? Jinak každý, kdo letos došel, když bude bojovat, tak bude platným článkem týmu.


9)Která činnost by se u mužstva měla nejvíce zlepšovat?
 Především kolektivní pojetí hry.


10)Na závěr poprosím Tvůj tip na konečné umístění řečkovických barev v letošním ročníku.
 6.místo
 
  Moc díky za Tvůj čas:-)

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 FILIP SLÁDEK karta hráče

 1)Ahoj Fildo, na úvod obligátní otázka, zkus se nám v krátkosti představit.

Ahoj, je mi 29let nejsem ženatý a nemám potomky, to vše mě ještě čeká :) Vystudoval jsem SOU Tradičních řemesel v oboru kuchař-číšník. Jsem veselá povaha a mám rád srandu :D, a dál už nevím co mám napsat :D

 

2)Stejně jako Ríša nejsi rodákem z Řečkovic, co předcházelo hraní u nás a vzpomeneš si, jak si se ocitl v kabině áčka?

Hrával jsem za TJ Sokol Troubsko III. třídu, jak v dorostu tak následně v mužích. Cca ve 20 letech jsem se stěhoval do Řečkovic. Dovedl mě sem jeden místní "štamgast" a v té době můj kolega z práce. Přišel jsem v lednu v rozběhlé sezóně, kterou měli kluci rozjetou na postup do I.B třídy. Díky parádnímu kolektivu a pár sobotním večerům jsem hned zapadl, a na jaře jsme ovládli městskou soutěž a postoupili do kraje.

 

3)Řečkovické barvy hájíš již dlouho, čeho si nejvíce ceníš ve své poměrně bohaté kariéře, a na co naopak nevzpomínáš vůbec rád?

Jednoznačně rád vzpomínám na postupy do kraje, na kvalitní týmový fotbal, který jsme při nich hráli a taky na nezapomenutelné závěrečné. :) Nezapomenu na domácí zápas s Tatranem Bohunice v postupové sezóně, který se hrál v úžasné atmosféře, nebo se Starým Lískovcem, který jsme otočili z 0:2 na 3:2 v posledních minutách zápasu, stejně tak s Rájcem v I.B třídě, do té doby lídrem soutěže, který odjížděl se 4 golovým přídělem po obratu z 0:3 na 4:3 ! A nebo třeba na naši nekonečnou sérii domácích vítězství v řadě, která trvala snad dva roky !

 

4)Příští rok Ti bude již kulatých třicet (strašně to letí...), v čem si myslíš, že jsi se fotbalově změnil?

Jo to teda letí. :D Rozhodně v psychice, klidu a zkušenostech, které tak nějak přicházejí automaticky s věkem.

 

5)V předsezónní pauze po příchodu nového trenéra následovala volba kapitána, ve které jsi těsně zvítězil. Překvapilo Tě to a případně, jak by jsi se chtěl v roli lídra týmu prezentovat?

Upřímně trochu překvapilo. Osobně jsem si myslel, že to bude Jara Rousek, a co se týče druhé části otázky, tak podle mě je těch lídrů víc, takže bych si přál, aby starší hráči jako já, Jara Rousek, nebo Kamil Šafář prodali svoje zkušenosti a přenesli klid na ty mladší a dokázali jsme odhodlaným týmovým výkonem dotáhnout ten tým zpět do kraje, protože fotbalistů, kteří by si zasloužili hrát mnohem výš je u Nás hodně!

 

6)Patříš mezi málo hráčů, kteří fotbalu obětují maximum. Co Tě na fotbale stále láká a co na "vyplácaný" čas přítelkyně?

U mě je fotbal po práci  na prvním místě a neumím si představit, že by to bylo jinak. Mám to prostě zaryté pod kůží (asi ho budu hrát do 165 let jako Koňas :D). Přesvědčil jsem se o tom v době, kdy jsem byl dlouhodobě zraněný a nemohl jsem hrát. Strašně mi to chybělo a vyhlížel jsem den, kdy se zase vrátím na hřiště.

 

7)Před dvěma lety jsi měl vážný úraz dolní končetiny ale překonal si to. Věřil si, že se dokážeš na zelený pažit vrátit, a kdo, nebo co Tě u fotbalu udrželo?

Vůbec jsem si nepřipouštěl že bych skončil nevím co bych dělal je to prostě ve mě. Odpověděl bych asi tak že u fotbalu mě udržela ta touha zase hrát.

 

8)Vzpomínám si, že jsme se vždy prezentovali kolektivním pojetím, bojovností a výbornou partou, dnes se tvrdí, že už to bohužel neplatí, kde vidíš hlavní problém(y)?

Kamarádi jsme mezi sebou všichni, ale kolektiv se musí tmelit nejlépe soustředěním (a to je u Nás utopie), nebo aspoň posezením po zápase. Vyříkat si nějaké ty "věci". Pokud se tohle dělat nebude, tak nikdy ta pravá parta na hřišti asi nebudeme. Taková ta, která otáčí nepříznivé zápasy a bojuje jeden za druhého. To je to co jsme měli, ale vytratilo se to a je potřeba to dostat zpátky. Pak budeme porážet každého, kdo jsem přijede.

 

9)Tým je relativně mladý a s potenciálem, v jakých činnostech vidíš největší sílu, co naopak našemu kolektivu chybí?

Mladý tým je naší největší silou, ale zároveň i slabinou. Je tam spoustu kluků, kteří jsou výborní fotbalisté. Rychlí, techničtí, ale chybí jim zkušenosti a klid. Proto nás kolikrát porazí i mnohem horší soupeř. Další věcí je obrana, kterou máme často poslepovanou z ofenzivních hráčů.

 

10)Jak vidíš letošní sezónu, může být odrazovým můstkem pro návrat do krajských soutěží?

Přál bych si to. Zatím máme po dvou kolech 0 bodů, takže to nevypadá růžově. Navíc, soutěž se zkvalitnila díky sestupivší Líšni a Lokomotivě. Ale nikde není napsáno, že se to nemůže změnit. Stačí vyhrát pár zápasů, začneme si věřit, a budeme hrát sebevědomě, v klidu a může se stát cokoliv. Třeba i postup do kraje.

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jaroslav Rousek karta hráče

1)Na úvod i Tebe poprosím o stručnou vizitku (věk, rodina, povolání, koníčky).

Věk a rodina : je mě kulatých 30 let , mám hodnou a tolerantní ženu Evičku a dceru Tínku, které budou za chvilku 3 roky ( je celá po mamince, ale to jistě všichni víte i vidíte )

povolání : pracuji již cca 10 let v obchodní firmě R+F, vlastně ihned po škole jsem se vypracoval přes několik pozic na vedoucího pobočky IS v  Brněnských Ivanovicích.

Koníčky : no můžeš hádat, co to asi tak bude - ano je to hokej …

Hlavní koníček je fotbal, rodina, a chaloupka nedaleko Brna …

 

2)V mladém kolektivu patříš mezi zkušenější hráče, čím si myslíš, že týmu můžeš nejvíce pomoci?

Zkušenější hráč, už si připadám jako když Záruba komentoval NAGANO a říkal o Svobodovi ( mimochodem v té době měl 32 let ), že už je veterán…

Takže nedokážu odhadnout v čem budu pro svůj tým prospěšný, to musí hodnotit spoluhráči. ( ale snad klid na hřišti, rozehrávka a "nějakej ten přesnej centřík" : )

 

3)Léta jsi hrál a "kapitánoval" za rezervu Řečkovic, v čem vidiš největší rozdíly mezi "A" a "B" týmem?

Ano, hrál i kapitánoval, no vidím to , že v „ Benfice „ nás bylo dost zkušených a doplňovali jsme to klukama z dorostu a bylo to takové uvolněné, ale to bylo dřív…. teďka je B tým taky hodně kvalitní díky výborným tréninkovým jednotkám Michala Šventka, dává klukům do těla…

No a u A-čka to se ani nemusím bavit - hlavně super kluci a na hřišti motorky, které kolem sebe potřebuju …

Shrnutí – jelikož trénujeme společně, tak si myslím, že za poslední roky máme kvalitní obě dvě mužstva a ve svých soutěžích by měla patřit na špici, ale je to výsledkově vidět zatím jen u jednoho bohužel.

 

4)Patříš k hráčům, kterým nedělá problém dorazit na zápas z chaty, posedět s kluky po zápase apod. Co Tě na fotbalu a Řečkovicích nejvíc přitahuje?

Rád dojedu, abych klukům pomohl –snad, ale někdy mě taky mrzí, že se vracím. Rád bych i poseděl, ale to si vyberu vždycky v týdnu po trenále…

Drží mě tady skvělá parta kluků mladších i starších….kde si dokážeme pokecat nejen o fotbale.

Dost slušná účast na tréninku.

Společné turnaje i během léta.

Tak trošku i bydliště.

 

5)Který post Ti sedí nejvíc, kde (kromě chytání) by to za moc nestálo?

Mně sedí nejvíc post kde se neběhá - vždycky mně bavil podhrot…takže na Tottiho

-jinak je mě to celkem jedno, je pravda, že letos jsem byl už skoro ve všech řadách

-no a s tím gólmanem mě to od tebe trošku mrzí podívej se na Prossiho, taky nic moc a dívej se kde je….chytá za áčko a jezdí pro Brno 

 

6)Zvláštní kapitolou jsou tréninky, jaké preferuješ nejraději?

Tréninky preferuju hlavně s balonem, ale to asi všechny až na Lukáše ….

Jinak samozřejmě zábavné na kužely, narážečky a střílení.

A vím, že to chceš slyšet, za doby co trénuju a není to málo … - máš nejlepší trenály v Řečkovicích (ať přípravou, inovací, ale taky složitostí – mohla by vyprávět trojka nejznámějších na některé cviky - Burhyk a primář Kadaňka s JUDr. Koniorem : )

 

7)Letos naše barvy nezačaly dobře, myslíš, že po vítězství na Lokomotivě budou body rychle přibývat?

Doufám, že jsme se konečně chytli a né za hlavu jako v prvních zápasech, snad nás to nastartovalo, protože výkon na Lokotce byl doopravdy jeden z nejlepších (bavili jsme se i s klukama po zápase a každého to moc bavilo a bylo vidět, že jeden makal za druhého – já teda ne, protože na toho druhého už jsem neměl sílu) a může to být odrazový můstek ještě k lepším výkonům a výsledkům…..tým je mladý a určitě má potenciál – jen to správně nasměrovat …

 

8)Kdo by měl být letos motorem týmu a kdo by mohl výkony příjemně překvapit?

Podle postavy bych měl být asi motor já, ne takže vážně – myslím si , že by to mělo být mládí a dravost v podobě kluků Jeldy, Lukáše, Škardy, Valiho a Bobajze….síla v útoku v podobě Bagino, ale největší bude náš tahoun kapitán Filda Sládek –tomu to zatím střílí za Benfiku, ale je otázkou času kdy to půjde i tady…

 

9)Který tým v naší soutěži tipuješ na postup a případně proč?

No tady na tuto otázku asi takhle ostatní týmy mě nezajímají – nejlepší kdyby z nich nepostoupil nikdo ( zatím se mě nejvíc líbila Svratka – mladé mužstvo jako my, ale v přípravě proti nám hráli moc dobře….asi proto ,že jsme hráli v poslepované sestavě jinak by to tak jednoznačné nebylo ).

 

10)Zima je sice daleko, ale jak by podle Tebe měla vypadat ideální zimní příprava? Zúčastnil by si se případného soustředění?

A je to tady : ) zima, - takže na soustředko v zimě klidně to by šlo- když nepojedeme dva.

Nejvíc mě bavila letošní příprava kde bylo cvičení TRX – a myslím, že jsem nebyl sám…

Musím konstatovat nebyl to úplně špatnej nápad, ale šlo to udělat líp.

Ne, vážně dobrej nápad a bylo to super, bavilo to snad každého a mohlo by se to zopáknout….klidně už od prosince….

Takže toto je ideální příprava jedenkrát týdne TRX a bohužel běhání, když to musí být.

 

Díky za otázky a třeba zase někdy až se mě bude chtít.

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lukáš Hlouch karta hráče

1)Ahoj Lukáši, na úvod poprosím o stručnou vizitku (věk, škola,...).

Zdravím, je mi 23 let, jsem svobodný, bezdětný, šťastný. Vystudoval jsem gymnásium a teď studuji pátým rokem lékařskou fakultu v Brně. S trochou štěstí tedy rozšířím řady lékařů v řečkovickém fotbale.

 

2)Vím, že kromě fotbalu máš ještě další zajímavé koníčky, představ nám je a zkus jmenovat největší úspěchy.

Máš pravdu, koníčků mám více. Někdy si říkám, že až moc. Obecně mě strašně baví jakýkoliv sport, především sporty kolektivní. I přesto však hodně běhám, pravidelně se účastním půlmaratonů a podobných akcí, jezdím na kole, rád plavu, hraji squash či badminton. Dříve jsem ještě profesionálně závodil v automobilech, provozoval atletiku a také zápas ve volném stylu (to je to, v čem reprezentovala naši republiku Adéla Hanzlíčková v Riu 2016). A úspěchy? Důležité je dělat to, co člověka baví a s lidmi, které má rád. Takže mým největším úspěchem je spousta kamarádů, které jsem napříč zmíněným sportovním spektrem našel!

 

3)Patříš mezi patrioty, vzpomínáš si, kdy jsi začal s fotbalem, kdo Tě postupně trénoval a kdy Tě to nejvíc bavilo?

S fotbalem jsem začal tuším v šesti letech (fuj to je dlouho). Trenérů se u mne vystřídalo opravdu mnoho, včetně Tebe. Ale jmenovat je, to je nadlidský úkol. Samozřejmě si většinu pamatuji, ale nerad bych někoho vynechal, takže raději nebudu jmenovat žádného. Baví mě to stále. Samozřejmě mám období, kdy méně, ale zatím to nikdy nedošlo do stádia, že bych s fotbalem skončil. Posléze jsem za to vždy rád.

 

4)Před lety jsem Tě nazval "Forrestem" a přezdívka se ujala, jak moc se lišíš od toho filmového?

Ježíš, no to je obrovský rozdíl. Tak třeba, já mám robotickou nohu zatím jen jednu. Ve filmu měl dvě. Taky jsem nebyl ve Vietnamu, o fous mě to minulo. Dále můj nejlepší kamarád se nejmenuje Bubba, bohužel. Našli bychom toho spoustu…

 

5)Na svůj věk jsi toho odehrál hodně, na které fotbalové období (popř. zápas) nejraději vzpomínáš?

To máš pravdu. Možná to je ten důvod, proč už přemýšlím o fotbalovém důchodě. Nejvíce asi vzpomínám na období dorostu, kdy jsme s klukama přejeli, na koho jsme narazili a pak na postupové období v mužích. V paměti mi nejvíce utkvěl jeden ze zápasů s městským rivalem FC Medlánky. V 75. Minutě jsme prohrávali 0:3 a v 92. Minutě rozhodčí zápas ukončil za stavu 4:3 pro naše barvy. Byl to úžasný pocit a jasná ukázka toho, že všechno jde, když se chce!

 

6)Včera se konečně vyhrálo a ty jsi byl autorem obou branek, zkus nám je popsat.

Jojo, to je pravda. Jen bych připomenul, že já dávám jeden gól za rok… takže mám teď na dva roky odpracováno. No oficiální verze je, že jsem napřáhnul ze třiceti metrů a trefil to pod víko. Neoficiální, že jsem dorážel do více nebo méně prázdné brány. Teď už si jen vybrat verzi!

 

7)Osobně si myslím, že letos je tým jak kvantitou, tak i kvalitou na dobré úrovni, proč tedy chybí body?

To máš pravdu. S tím naprosto souhlasím. Tým se hodně obměnil. Přišli noví kluci, někteří kluci hrají zase na jiných postech. Je třeba, aby si to sedlo a věřím, že se začne vyhrávat. Já na první zápasy chyběl, můj první zápas byl s Jundrovem a tam jsem měl pocit, že si na hřišti nevyhovíme. Hodně jsme se hádali. Zápas s Lokotkou byl úplně o něčem jiném a věřím, že je příslibem lepších časů.

 

8)Díky zahraniční stáži jsi přišel o úvod sezóny, chyběl Ti ve slunném Španělsku fotbal?

Chyběl, ale dalo se to přežít. Občas jsem si kopnul na pláži a pohybu jsem měl dost díky cestování a pravidelným výběhům. Navíc po dvou letech, kdy jsem nehrál kvůli zranění, mi měsíc fotbalové abstinence nepřišel tak dlouhý.

 

9)Říká se, že základem týmu v nižších soutěžích je parta, jak vnímáš tu naši?

Vzpomínám si na postupový rok. To byla parta neskutečná. Takovou partu vytvořit bude rozhodně těžké a potrvá to nějaký čas, ale myslím, že i momentálně si s klukama rozumíme a parta nejsme špatná. Správná parta se ale vytvoří až s odehranými zápasy a vypitým alkoholem a ani jedno nemůžeme příliš uspěchat!

 

10)Na závěr poprosím o tip na umístění našich barev na konci sezóny.

Momentálně to nevypadá růžově, ale věřím, že bychom mohli sezónu zakončit ve středu tabulky. Kolem sedmého místa.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Filip Kryštof karta hráče

1)Úvodní otázka zůstává pro všechny stejná, poprosím tedy o stručnou vizitku.

Ahoj, je mi 19, šťastně zadaný, jsem asi nejmenší hráč na hřišti, čerstvý maturant a student prvního ročníku stavební fakulty.

 

2)Za nedlouho oslavíš kulaté dvacáté narozeniny, co považuješ za svůj největší životní a také fotbalový úspěch?

No ani mi to nepřijde, že by moje maličkost měla oslavit už dvacáté narozeniny, stále se cítím jak dítě. Můj největší životní úspěch? Na to se těžce odpovídá přece jenom pořádně jsem nic nezažil a nikde nebyl, ale momentálně to bude asi maturita. Pro mě je každá výhra na hřišti velkým úspěchem a navíc ve fotbalu nejsem sám je kolem mě spousta skvělých hráčů a kamarádů, kteří mají na úspěchu stejnou práci.3)Znám Tě co by jednoho z mnoha žáků ZŠ, máš mimo fotbal nějaké další dlouhodobé záliby, koníčky, oblíbené činnosti?

Můj největší koníček byl vždy fotbal a asi už navždy bude, ale pokud jsem měl zrovna čas a měl tu volnou chvíli trávil jsem ji s kamarády nebo u počítače při hraní her, ale počítač byl až to poslední. Obecně mám rád sporty jako volejbal, florbal, hokej, ale fotbal to nikdy nepřekonalo. A teď jsem taky začal vést malou skupinku dětí v pionýru.

 

4)Za poslední dva roky jsi se hodně zlepšil a probojoval jsi se až do základní jedenáctky, v čem vidíš své největší přednosti, kde naopak musíš zabrat?

Za prvé děkuji za pochvalu, zahřála mě u srdíčka, ale stále je co zlepšovat. Nechci aby to vyznělo nějak egoisticky, ale nejvíc asi spoléhám na svou rychlost, to je asi to co mě dostalo na pravé křídlo a o to víc to podpořila naše hra na tři střední záložníky, kdy mohu hrát vytaženého a hodně zabíhat. Podle mě bych měl zabrat na všem. Výkony které podávám nejsou vyrovnané. Jeden zápas rozdám každou přihrávku dobře a ve druhém si ani nedokážu stopnout balon.
  Se svou postavou mám strašný problém vyhrávat hlavně hlavičkové souboje. Věřím, že když zaberu, ještě se to zlepší. Dále je to třeba klid na hřišti. Myslím tím, že jsem strašně zbrklý v některých přihrávkách a někdy mi zase vše trvá až moc dlouho.

 

5)Občas si jdeš kopnout i za rezervu, jak velký rozdíl vidíš mezi oběma soutěžemi, potažmo kádry obou řečkovických mužstev?

Ten rozdíl mezi soutěžemi je patrný, i když jsou to tak nízké soutěže. Soutěž co hraje naše Béčko je dobrá v tom, že si zahraje vážně každý. V každém týmu proti kterému jsem za "Béčko" hrál, byli hráči dobří, ale i ti, kteří si přišli jen tak kopnout. Zato o soutěž víš už jsou ty týmy lepší. Málo který má víc jak jednoho nebo dva hráče co nestačí ostatním. Hraje se tvrdě, rychle a až do konce. Rád chodím hrávat za Béčko, protože na "place" je skvělá
nálada, všichni se tím fotbalem baví. Neříkám že v Áčku ne, ale je z borců cítit jak jsou vnitřně v pohodě a nebojí se, že by při jedné chybě mohl zápas dopadnou zle. V obou týmech jsou bezva lidi a s každým si dokážu co říct oproti tomu co bylo, když jsem byl mladší. Je to už úplně o něčem jiném.

 

6)Letos jsi skóroval za áčko s Chrlicemi a naposledy o tomto víkendu se Soběšicemi, zdá se, že Ti to tam padá. Vybavíš si svoji nejkrásnější branku?

Jo letos jsem se už začal konečně prosazovat i za áčko a jsem za to rád. Vždy mě každý gól strašně zvedne psychicky. Dodá mi to tu potřebnou energii na další zápasy. Hmm... obecně nemám moc pamatováky na branky, někdy jsem tak v euforii, že si to ani nepamatuji. Pro mě jsou nejkrásnější branky ty, které pomohou k bodům, ale je pravda že ten, který jsem dal proti Chrlicím asi nezapomenu, protože takhle se ukopnout to jsem ještě neviděl.

 

7)"A" tým měl zpočátku problémy se stabilní sestavou a výsledky nebyly dobré, nyní však trvá série bez porážky. V čem vidíš hlavní důvody obratu?

Je pravda, že začátek sezóny byl pro všechny hodně studená sprcha. Po konci loňské sezóny kdy jsme hráli velice dobře, začala série strašných zápasů, kdy jsme se nemohli
za boha vzpamatovat. Myslím, že všem to hodně hrálo na psychiku a připravovalo nás to o klid na hřišti. A najednou přijde Lokomotiva, kde borci neskutečně zabrali a předvedli zápas, který všechny nabudil. Dále si myslím, že je to taky v sestavě, která je teď hodně stálá a taky změna taktiky, při které se hodně podpořil útok a  konečně začali padat branky. Musím smeknout před všemi s kterými mohu na hřišti hrát, všichni do toho dávají maximum.

 

8)Do konce podzimní části chybí už jen čtyři zápasy, který z týmů považuješ za nejnebezpečnější a proč? (Bosonohy "B", Slatina "B", Medlánky "B" a Starý Lískovec)

V této soutěži mohou překvapit všichni, všechny čtyři zápasy budou těžké, nikdo nám nenechá body zadarmo. Myslím že hodně těžké to bude s Bosonohama, mají tam hodně
kvalitní hráče a s Medlánkama, protože to bude klasické derby, kde na hřišti oba týmy nechají duši.

 

9)Mužstvo nasbíralo 10 bodů, na podzim je ještě 12 bodů "k mání", kolik jich budeme mít po podzimu a na kterém místě "přezimujeme"?

Těžko odhadovat. Já bych bral všech 12 a vím, že my na to máme. Jen to chce se pořádně kousnout a vybojovat si je. S 12 body bychom mohli bez problému skočit do první pětky
a taky si myslím, že to tak dopadne. Všechny týmy jsou nahoře na sebe nahudlaný skoro se stejným skórem, tak proč bychom tam nemohli být i my. Jsme teď rozjetí a v dobré
náladě.

 

10)Na závěr téma, co Ty a zimní příprava? Jaká by se Ti nejvíce zamlouvala, jakým způsobem by se měla odvíjet, čeho se nejvíce bojíš:-) apod.

Já a zimní příprava nejsme zrovna dobří kamarádi. Oproti Lukinovi třeba strašně nerad běhám dlouhé tratě, proto vždy trpím, když si dáváme nějaké delší kolečko kolem "Řeček".
Ale k zimní přípravě to prostě patří, a tak nevynechávám "trenály". Dělám to hlavně pro své tělo, abych byl na jaře rychlejší a s lepší fyzičkou. Musím se přiznat, že se mi moc líbilo TRX a rád bych si to zopakoval, nabrat trochu svalstva i nahoře se vždy hodí. Navíc to bylo v pěkném a příjemném prostředí. Loni to bylo super, jednou týdně TRX a pak výběh. Jak už se blížilo jaro a TRX skončilo tak se k tomu přidala práce s balónem. To za mě bylo ideální.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.