Aktuální sezóna

Informace:

Fotbalová starší přípravka je pro děti od 9 do 10 let. Tréninky probíhají na hlavním travnatém hřišti nebo na umělé trávě SK Řečkovice.

 

Nábor fotbalistů

Nábor malých fotbalistů a fotbalistek probíhá po celý rok, nejlépe však v jarních a letních měsících, kdy se trénuje venku(viz sekce Trénink). Nezáleží na pohlaví, ale dítě by mělo mít zájem o tento sport. Díky fotbalu může vaše dítě získat nové kamarády, potřebný pohyb a zábavu.

Pokud máte zájem své dítě přihlásit nebo máte jakékoli dotazy, přijďte se podívat na tréninky starší přípravky, kde vám rádi vše zodpovíme. Dále můžete elektronicky nebo telefonicky kontaktovat přímo trenéra starší přípravky.

 

Tým ročník 2011

kontakt na trenéra:  Tomáš Jelínek tel: 720 958 385, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Tým ročník 2012

kontakt na trenéra:  Jiří Pašek tel: 727 817 482, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Členské příspěvky

Celková částka členského příspěvku na rok je 3000 Kč. Pokud máte dvě děti v oddíle, platí druhé dítě 1/2 částky. V případě nově příchozích dětí, ty platí po 4-5 trénincích.

 

Vybavení na trénink

  • děti potřebují míč velikost číslo 4, kopačky, chrániče, sportovní láhev s pitím.
  • dobrou náladu

Oblečení dle počasí, doporučuji funkční trička.

Náš klub je finančně podporován městem Brnem.